سلام سلام

خدا قوت به بر و بچه‌های مدرسه ادب که تو این روزای خونه نشینی، پر انرژی و سرحال سعی می‌کنن چیزای جدید یاد بگیرن و سال ۹۹ رو با کلی مهارت تازه شروع کنن.

در اولین مطلبی که براتون ارسال کردم، جدول کن‌کن رو بهتون معرفی کردم و امیدوارم فرصت خوبی رو برای پرورش مهارتهای ذهنی شما بوجود آورده باشه.

اگه خواستین؛ همینجا کلیک کنین تا اون مطلب رو ببینین.

امروز می‌خوام حال و هوای باشگاهمون رو کمی ورزشی کنم. همونطور که یادتونه یکی از کارهایی که باعث تقویت قوای مغزی میشه، ورزش کردنه. ورزش کردن هم به تقویت مهارت‌های بدنی کمک می‌کنه و هم قوای ذهنی ما رو در زمینه تمرکز و کنترل و هماهنگی مغز و عضله بالا می‌بره. یکی از ورزش‌های مناسب برای این منظور، تای چی هستش. قبلا هم در این زمینه با هم تمریناتی رو توی کلاس انجام داده بودیم اما به نظرم این روزها فرصت خیلی خوبی هست که به طور منظم تای چی رو در خونه کار کنین و خلاصه بعد از تعطیلات بتونین حتی در مسابقات رسمی هم شرکت کنین.

خوب، اول لازمه که یه کم بدن خودتون رو گرم و آماده کنین.

این فیلم، در کمتر از یه ربع شما رو راهنمایی میکنه. ببینینش. یه کم هم تمرین زبان انگلیسی چاشنیشه :)

حالا که بدنتون آماده شده،

وقتشه که فرم شماره یک تای چی رو یاد بگیرین. بسم الله. 

یادتون باشه، تمرینات باشگاه مغز رو دو یا سه بار در هفته (مثلا روزای زوج) تو برنامه روزانتون قرار بدین. به نظرم خوبه که از اول کتاب شروع کنین و دوباره گامهای آموزشی رو مرور کنین. ترجیحا هم بلافاصله بعد از غذا نباشه :)

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها